İLETİŞİM
Harita

 

Ad - Soyad :

Erva Turizm ve Ticaret A.Ş.

Koza Plaza B Blok Kat : 6 No: 21 Tekstilkent / Esenler/ Istanbul

T: 444 4 948 (WIT)
T: +90 (212) 438 09 11 pbx

F: +90 (212) 438 09 05

E: info@wittour.com
 

Telefon No :
E-posta :
Mesajınız :
Onay Kodu :  [ Yenile ]
Kodu Onaylayın :
 

 

Departman  Adı Soyadı E-Posta Adresi  Dahili
Hac Umre Müdürü  İzzettin Eren  i.eren@wittour.com  24
 * Hac Umre Departmanı  Umutcan Ateş  umutcan@wittour.com  26
 * Hac Umre Departmanı  Besra Öktem  besra@wittour.com  17
 * Hac Umre Departmanı  Erdinç Örs   erdinc@wittour.com  16
 * Hac Umre Departmanı  Bergutay Kızılkaya  b.kizilkaya@wittour.com 15
Vize Departmanı  Murat Sarıyıldız  murat@eittour.com 14
Finans & Muhasebe Müdürü  Ali Çil  ali@wittour.com  27
 * Muhasebe Departmanı  İrfan Narin   irfan@wittour.com  20
 * Muhasebe Departmanı  Demet Akkuş   demet@wittour.com  19
Bilet Departmanı  Yasin Türkyılmaz  yasin@wittour.com  28
Sekreterya  Damla Erdoğan  info@wittour.com  12