İLETİŞİM
Harita

 

  • Ad - Soyad :

  • Telefon No:

  • E-posta:

  • Mesajınız:

  • Onay Kodu:

  • Kodu Onaylayın

Erva Turizm ve Ticaret A.Ş.

Koza Plaza B Blok Kat : 6 No: 21 Tekstilkent / Esenler/ Istanbul

T:  0 850 480 49 48
T: +90 (212) 438 09 11 pbx

F: +90 (212) 438 09 05

E: info@wittour.com.tr


Departman

 Adı Soyadı

E-Posta Adresi 

Dahili

Hac Umre Müdürü

 İzzettin EREN

i.eren@wittour.com.tr

24

 

 

hacumre@wittour.com.tr

 

 * Hac Umre Departmanı

 Muhammed DEMİR

m.demir@wittour.com.tr

26

 * Hac Umre Departmanı

 Erdinç ÖRS

erdinc@wittour.com.tr

28

 * Hac Umre Departmanı

 Can KOCAALİOĞLU

can@wittour.com

15

 

 

 

 

Vize Departmanı

 Murat SARIYILDIZ

murat@wittour.com.tr

14

 

 

 

 

Finans & Muhasebe Müdürü

 Ali ÇİL

ali@wittour.com.tr

27

 * Muhasebe Departmanı

 İrfan NARİN

irfan@wittour.com.tr

20

 * Muhasebe Departmanı

 Burak ÖKTEM

muhasebe@wittour.com.tr

19

 

 

 

 

Bilet Departmanı Müdürü

 Yasin TÜRKYILMAZ

yasin@wittour.com.tr

22

 

 

seyahat@wittour.com.tr

 

 

 

 

 

Sekreterya

 Meltem BOZDAĞ

info@wittour.com.tr

12

 

 

 

 

Mekke Operasyon Müdürü

  Hasip GÜNEŞ

hasip@wittour.com.tr

 

Medine Operasyon Müdürü

  Mustafa Ersan

m.ersan@wittour.com.tr

 

 * Mekke - Medine Personeli

  Musa KÖZ

musa@wittour.com

 

 * Mekke - Medine Personeli

  Emre ENİÇ

emre@wittour.com

 

 * Mekke - Medine Personeli

  Mustafa EREN

m.eren@wittour.com

 

 * Mekke - Medine Personeli

  Süleyman ULUS

suleyman@wittour.com

 

 * Mekke - Medine Personeli

  Sıraç AYINGER